PostHeaderIcon Pol-drive Polski Instruktor Nauki Jazdy w Szkocji

Description: 


Pol-drive1Instruktorem nauki jazdy kategorii „B” jestem już od ponad 6 lat. Pierwsze kroki stawiałem w katowickim OSK „EURO” oraz chorzowskim OSK „ELMAK”. Podczas pracy w Polsce zdobyłem doświadczenie oraz sympatię wielu kursantów w różnym wieku.
      Moja przygoda z motoryzacją na Wyspach Brytyjskich rozpoczęła się ponad 3 lata temu, kiedy zostałem kierowcą samochodów ciężarowych

 

 

oraz ciężarowych z przyczepą (popularnie nazywanych TIR-ami). POl-drive 2Swoje nabyte w tym czasie doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę chcę przekazywać przyszłym kierowcom. Dlatego postanowiłem powrócić do realizowania się w zawodzie instruktora.
      W lipcu 2010 otrzymałem Brytyjską Licencję Instruktora (Approved Driving Instructor), zarejestrowaną w Driving Standards Agency.

 Pol-drive 3  Zajęcia w POL-DRIVE odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze, najnowszym modelem Seata Ibiza, odpowiadającym wszelkim wymogom pojazdu szkoleniowego. Samochód jest do Państwa dyspozycji także podczas egzaminu. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą w dogodnym oraz wskazanym przez Państwa miejscu.

 

Szkoła POL-DRIVE dysponuje wszelkimi pomocami dydaktycznymi (testy, kodeks drogowy w formie książki oraz CD) niezbędnymi do zdobycia pełnej wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego w UK – również w języku polskim. 

Zapraszam do odwiedzenia strony „Prawo Jazdy w UK” by dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić przed przystąpieniem do egzaminu.

Contact: 
Łukasz Gryglewski
e-mail address: 
lukasz@pol-drive.com

Location

Pol-drive West Lothian
United Kingdom
55° 54' 25.272" N, 3° 33' 6.1812" W
Location
Javascript is required to view this map.

User login

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.